Jams, Marmelades, Chutney, Lepelzoet, Ingelegd Fruit, Kaasdips
Heerlijke verse Jams, Marmelades, Chutney, Lepelzoet, Ingelegd Fruit & Kaasdips
Onze producten worden allemaal vers bereid in ons atelier in Middelburg. Met halfzoete biologische smaken en bio suiker zijn deze producten allemaal zo veel mogelijk van Zeeuwse grond maar ook uit Italie en Spanje komen bv onze Amalfi Citroenen en Abrikozen.
Kerstomaatjes, paprika en chili komen tevens uit Zeeland en daar we niet alles kapot koken zoals je veel ziet, is het ook nog eens herkenbaar wat je op je bord hebt.
We gaan voor kwaliteit en uitstraling, daar besteden we veel aandacht aan maar ook originaliteit, creativiteit en ambitie, zij het ook hoog aangescheven op het gebied van product innovatie, zijn we toppers. We creeren concepten en werken elk product dat we lanceren uit, incl. verpakkingsmateriaal en uitstraling. Daar zijn we goed in! Mijn man staat in de verkoop wat betekent dat hij alle mooie producten aan de man brengt, ikzelf sta in de keuken en vindt het een genot iedereen te laten proeven, kijk dat kan bij ons natuurlijk ook.
Never a dull moment hier in het atelier waarin we met veel plezier mooie producten voor u maken. Ook hier in Zeeland kunnen we er wat van, daar er ook prachtige producten uit Italie, Frankrijk en Spanje in onze winkel worden verkocht zijn onze klanten toch altijd het meest gechrameerd van wat wij nu produceren en aanbieden.
Kortom altijd vers en lekker!
Gerosterde Pruimen Chutney, met een sirrop vam Merlot wijn, en wijnazijn en
vele diverse specerijen. Subliem product voor bij de kaasplank dara de pruimen half en heel zijn.
géén afbeelding beschikbaar
Ingelegde Blauwe Druif 350 ml.SmaakBommen! Blauwe zoete druiven ingelegd in Condimento wijnazijn & Sauvignon wijn met specerijen. Des te langer ze staan des te meer smaak! Heerlijk bij de kaasplank en bij geroosterd wild of vlees een must!
€ 7,95